Огляд відеодомофону Commax CDV-50AM (CDV-50A)

Огляд відеодомофону Commax CDV-50AM (CDV-50A)

Зовнішній вигляд

Модель відеодомофону Commax CDV-50AМ (CDV-50A) представлена ​​в поєднанні двох кольорів, світло-сірий і темно-сірий металік, які гармонійно доповнюють один одного. Відеодомофон має стильний, суворий обрис. Добре підходить для будь-якого інтер'єру як для офісів, так і для житлових приміщень. Екран відеодомофону кольоровий з діагоналлю 5 дюймів. Модель Commax CDV-50A відрізняється від моделі Commax CDV-50AМ наявністю в останній енергонезалежній пам'яті, про що говорить літера (М) у назві моделі.

Відеодомофон Commax CDV-50AМ (CDV-50A), має оригінальну заводську упаковку, всі комплектуючі вироби упаковані окремо. У комплекті додається інструкція російською мовою, де все зрозуміло написано.

Керування

Панель керування відеодомофону Commax CDV-50AM (CDV-50A) дуже зручна. На самій панелі праворуч розташовані кнопки, якими можна керувати без використання інструкції. Кожна кнопка підписана малюнком, яким зрозуміло навіщо вона призначена.

Ліворуч на панелі розташовані динамік та мікрофон. Панель тут перфорована і за рахунок цього якість звуку хороша. Кнопки, які використовуються, не дуже часто, знаходяться в торці знизу і приховані, це робить відеодомофон стильнішим. У даній моделі відеодомофона відсутня трубка, тому слід згадати про наявність функції Hands Free-вільні руки - розмова за допомогою гучного зв'язку. Не продумано те, що приховані в торці праворуч механічні кнопки у вигляді роликів, не дуже зручні у використанні, виходить, щоб ними скористатися потрібно, заглядати збоку. Відеодомофон має накладний тип кріплення.

Кнопки, що знаходяться, на лицьовій стороні відеодомофону підсвічуються світлодіодним підсвічуванням, тому ними зручно користуватися в темну пору доби.
 • Кнопка «3» - «MONITOR», при натисканні на цю кнопку, дивлячись на екран можна протягом 60 секунд контролювати обстановку там, де знаходяться камери, навіть якщо Вам у двері ніхто не дзвонить. Також при натисканні на кнопку "MONITOR" можна перемикатися з однієї камери на іншу.
 • Кнопка 4 - INTERPHONE призначена для виклику інтерфону. Інтерфон – це пристрій, в даному випадку трубка, використовуючи яку можна вести переговори.
 • Натискаючи кнопку "5" - "TALK", використовують для переговорів з інтерфоном.
 • Кнопка «6» - «PTT», корисна штука, тому що іноді через шум біля входу звуковий сигнал від монітора до камери буває не зовсім якісний, і для того, щоб сигнал покращити потрібно при розмові натиснути цю кнопку і утримувати.
 • "7" кнопка - "OPEN" для відкривання замка. Не потрібно виходити за межі приміщення, де знаходиться відеодомофон.

Функціональність

Commax CDV-50AM (CDV-50A) має такі функції:
 • відкриття дверей та розмова з відвідувачем через викликову панель;
 • перегляду вестибюля, коли там нікого немає;
 • підключення 2-х викликових панелей;
 • 4-х провідне з'єднання домофону з викликною панеллю;
 • збереження зображення відвідувачів тільки у відеодомофоні Commax CDV-50AM тому що тільки у цій моделі вбудований блок пам'яті на 128 кадрів;
 • приєднання інтерфону (додаткової трубки DP-4VR);
 • можливість регулювати гучність сигналу виклику, колір, яскравість та контрастність зображення на екрані.
Огляд відеодомофону Commax CDV-50AM (CDV-50A)
Огляд відеодомофону Commax CDV-50AM (CDV-50A)

Висновок

Відеодомофон Commax CDV-50A (CDV-50AM) відрізняється від інших відеодомофонів оригінальним «Hi-Tech» дизайном, який підходить для будь-якого інтер'єру – це позитивна сторона даної моделі відеодомофону.
Віднести до мінусів можна, те, що в моделі є надмірна кількість пластику, за те саме цей відеодомофон виконаний оригінально. Незрозумілим моментом є також велика кількість механічних роликів, що знаходяться в торці праворуч.
Підсумовуючи, дані показники відеодомофону COMMAX CDV-50AM (CDV-50A) можна оцінити так:
 • Зовнішній вигляд: 4 із 5
 • Керованість: 3 з 5
 • Функціональність: 3 із 5
 • Ціна: 2 із 5
Ця модель знята з виробництва та офіційно не завозиться на Український ринок з 2010 року. На зміну даної моделі корейці випустили семидюймову модель - Відеодомофон Commax CDV-70M .

Ви можете коментувати новину

Схожі огляди

До списку оглядів

Вгору