Огляд відеодомофону Commax CDV-40Q

Огляд відеодомофону Commax CDV-40Q

Зовнішній вигляд

Дана модель випускається у стильному білому кольорі. Зовнішня панель обрамлена високоякісним пластиком. На лицьовій стороні розміщені чотири сенсорні кнопки, мікрофон та динамік. Трубка переговорів відсутня, тому передбачено гучний зв'язок. Новий відеодомофон Commax CDV-40Q має кристалічний екран, що запобігає його дрібним подряпинам.

Керування

Модель Commax CDV-40Q має сенсорну панель. Керується чотирма великими кнопками, які розташовані праворуч панелі. Відсутність трубки переговорів (функція Хендс Фрі) сприяє переговорам за допомогою гучного зв'язку. Виробниками передбачено підключення двох камер та відеопанелей, а також однієї аудіотрубки Commax. Розробники надають Вам можливість регулювання контрастності, яскравості зображення та гучності звуку.

Функціональність

Апарат Commax CDV-40Q виконує безліч дій: відкриття дверей з вулиці натисканням кнопки з помешкання, розмова з відвідувачами, відтворення зображення. Поліпшилася якість зображення за рахунок використання виробниками LED – підсвічування.

Огляд відеодомофону Commax CDV-40Q
Огляд відеодомофону Commax CDV-40Q

Підбиваючи підсумки

До переваг даної моделі відеодомофону Commax CDV-40Q варто віднести:

  • сенсорну панель;
  • відсутність трубки переговорів (використання гучного зв'язку);
  • кристалічний екран, що не піддається подряпинам;
  • LED-підсвічування.

До недоліків варто віднести недостатньо великий екран (4 дюйми), але якість зображення при цьому факті відмінна.

Підсумовуючи, дані показники відеодомофону COMMAX CDV-40Q можна оцінити так:
  • Зовнішній вигляд: 4 із 5
  • Керованість: 3 з 5
  • Функціональність: 3 із 5
  • Ціна: 4 із 5
Ця модель знята з виробництва з 2012 року і не постачається офіційно в Україну. Купити актуальну модель Commax можна у відповідному розділі. На зміну даної моделі прийшов домофон в ультрасучасному дизайні та зі збільшеним екраном домофон Commax CDV-70M .

Ви можете коментувати новину

Схожі огляди

До списку оглядів

Вгору