Огляд відеодомофону Commax CDV-35H

Огляд відеодомофону Commax CDV-35H

Зовнішній вигляд

Commax CDV-35H відеодомофон, який має простий та елегантний дизайн. Цей кольоровий відеодомофон найтонший із усіх представників кольорових відеодомофонів компанії COMMAX. Його товщина лише 31 мм. Він практично зливається з поверхнею, на якій знаходиться. Модель відеодомофону Commax CDV-35H виконана в декількох колірних варіантах: білий глянець, сірий матовий і сірий матовий з кнопкою в зеленій окантовці.

Керування

Відеодомофон Commax CDV-35H управляється однією кнопкою, розташованою у центрі під екраном. Оригінальне виконання керування основними функціями відеодомофону Commax CDV-35H.

При натисканні на центр кнопки – це кнопка «7» призначена для того, щоб відкрити замок, не залишаючи приміщення. Решта керування здійснюється розташованими по колу прихованими кнопками, тому створюється враження, що все керування відбувається за рахунок однієї кнопки. Під номером "6" знаходиться мікрофон. «9» індикатор увімкнення/вимкнення відеодомофона, кнопка увімкнення/вимкнення розташована в торці праворуч і прихована від очей. Також у торці праворуч розташовані ще кілька кнопок, які використовуються практично один раз при першому налаштуванні відеодомофону та надалі використовуються рідко. "4"-клавіша перегляду камер, які, як правило, встановлюються за межами приміщення. Це можна робити, як у той час коли надходить дзвінок, так і за його відсутності. Кнопка «3» призначена для відповіді на виклик відвідувачу. Також варто згадати клавішу інтерфону під номером «8», яка забезпечує переговори з додатковими пристроями.

Функціональність

Відразу ж хочеться відзначити нововведення, яке запропонували розробники компанії Commax даної моделі відеодомофону Commax CDV-35H – це використання білого LED світла, яке збільшило яскравість дисплея на 50%. Також за рахунок використання цього підсвічування збільшилося енергозбереження на 50%, що теж чимало важливо. І, незважаючи на те, що діагональ відеодомофона всього 3,5 дюйма якість зображення дуже хороша. Тому саме дана модель відеодомофону Commax CDV-35H відмінна заміна чорно-білим відеодомофона.

Відеодомофон Commax CDV-35H має такі функції як:
 • гучний зв'язок Hands Free (вільні руки);
 • регулюється яскравість, кольоровість, контрастність зображення
 • зміна гучності звуку;
 • можливість чотирипровідного з'єднання відеодомофона з викликною панеллю;
 • підключення двох викликових панелей або відеокамер;
 • підключення двох викликових панелей або відеокамер;
 • приєднання додаткової трубки DP-4VH;
 • енергозбереження.
Огляд відеодомофону Commax CDV-35H
Огляд відеодомофону Commax CDV-35H

Висновок

Кольоровий відеодомофон Commax CDV-35H є одним із перших у лінійці кольорових відеодомофонів, які випустила компанія COMMAX на ринок відеодомофонів та відеоспостереження. За всіма параметрами саме ця модель є гарною альтернативою чорно-білим відеодомофонам.
З позитивного боку можна відзначити функцію енергозбереження, яка є дуже актуальною в даний час.
Мінусом може бути маленький екран 3,5 дюйма, (але при цьому виробник використав біле світло LED, яке набагато покращило якість зображення).
Підіб'ємо підсумок за показниками на кольоровий відеодомофон Commax CDV-35H, таким чином:
 • Зовнішній вигляд: 3 із 5
 • Керованість: 5 з 5
 • Функціональність: 4 із 5
 • Ціна: 4 із 5
Модель представленого відеодомофону втратила актуальність з 2017 року і не поставляється на ринок України. Актуальною моделлю на 2018 рік є домофон Commax CDV-43M, купити який можна на сайті Smartel.ua.

Ви можете коментувати новину

Схожі огляди

До списку оглядів

Вгору