Огляд відеодомофону Commax CDV-1020AQ

Огляд відеодомофону Commax CDV-1020AQ

Опис

COMMAX CDV-1020AQ новий та сучасний кольоровий відеодомофон у лінійці Commax з величезним набором корисних функцій. Відкривши коробку, Ви побачите, що модель акуратно упакована, є роз'єми для підключення відеокамер та інструкцію російською мовою.

Зовнішній вигляд

Дана модель Сommax CDV-1020AQ представлена ​​двома кольорами: срібним та чорним, це дозволяє покупцеві зробити вибір. Обидва кольори відмінно вписуються в сучасний інтер'єр, правда є нюанс моделі чорного кольору (на ній залишаються відбитки, тобто необхідно протирати).

У той час як модель сріблястого кольору встановив і, як кажуть, забув. Лицьова сторона виконана із якісного алюмінію. Варто відзначити відмінну якість корейської збірки та відсутності люфтів.

Керування

Відеодомофон має сенсорну панель управління, що робить його більш сучасним та зручним у використанні. Для користування даною моделлю відеодомофона, не потрібно бути спеціально технічно підкованим, все дуже просто: праворуч знаходиться кнопка включення (вимкнення) живлення, а також регулятор гучності переговорів та сигналу виклику. Всім іншим можна керувати торканням сенсорного екрана, використовуючи інтуїтивно зрозуміле меню, спеціально розробленого та перекладеного російською мовою компанією Commax. До основних функцій відеодомофону можна дістатися одним-двома дотиками.

Функціональність

Домофон дуже добре підходить для великих приміщень, оскільки має можливість підключення 4 радіотрубок Commax CDT-180. Вам не потрібно підходити безпосередньо до відеодомофона, можна відповісти за допомогою радіотрубки, яку можна використовувати як стаціонарний телефон. На додаток до цього можна підключити до 4-х викликів або відеокамер і одночасно бачити зображення з чотирьох відеокамер, або окремо з кожною. Варто відзначити, що діагональ цього монітора 10,2 дюйма, він має високу роздільну здатність і сумісні відеопанелі для Commax CDV-1020 AQ, дозволяє отримати якісне зображення та великий кут огляду. Домофон одночасно підтримує NTSC/PAL (стандарт відеосигналу), тоді як в інших моделях підтримується лише один стандарт - NTSC або PAL. Вбудована пам'ять на 64 кадри стала корисним доповненням до інших функцій цієї моделі. Навіть за Вашої відсутності, домофон записує всіх відвідувачів, які були в цей час. Після повернення у Вас буде можливість прогортати кадри, і не проґавити нічого важливого. Яскравість, кольоровість та контрастність зображення також можна регулювати, залежно від освітлення та Ваших уподобань. І, звичайно, варто згадати про регулювання гучності виклику. Ще однією зручністю даної моделі є функція відкриття замку, який може бути на вулиці (наприклад, якщо в будинку є хвіртка). Ви зможете відкрити замок дистанційно із приміщення.

Огляд відеодомофону Commax CDV-1020AQ
Огляд відеодомофону Commax CDV-1020AQ

Підбиваючи підсумки

На закінчення слід зазначити, що до переваг цієї моделі можна віднести строгий сучасний дизайн домофону, алюмінієвий корпус, зручну у використанні сенсорну панель, великий екран і кут огляду відеокамери, а також його багатофункціональність. До недоліків варто віднести марку панель, виконану в чорному кольорі (проте, при акуратному зверненні модель відмінно вписується в сучасний і стильний дизайн інтер'єру). Ціна на цю модель залишається на високому рівні, підкреслюючи імідж та стиль власника.

Підбиваючи підсумки, дані показники відеодомофону COMMAX CDV-1020AQ можна оцінити таким чином:

  • Зовнішній вигляд: 5 з 5
  • Керованість: 4 з 5
  • Функціональність: 5 із 5
  • Ціна: 1 із 5
Модель цього відеодомофону втратила актуальність у 2016 році і більше не постачається офіційно в Україну. На зміну даного пристрою прийшов цифровий IP відеодомофон COMMAX CIOT-1020M з приголомшливим десяти-дюймовим екраном і функцією розумний будинок. Купити актуальні Домофони Commax можна відвідавши відповідний розділ або зателефонувавши нам за телефоном (044) 331-15 -43.

Ви можете коментувати новину

Схожі огляди

До списку оглядів

Вгору