Огляд кольорового відеодомофону Commax CDV-71BE

Огляд кольорового відеодомофону Commax CDV-71BE

Зовнішній вигляд

Упакований відеодомофон у зручну для перенесення коробку з ручкою (у вигляді чемоданчика), в якій є сам домофон, трубка, роз'єми для підключення викликних панелей, відеокамер та інструкція російською мовою. .

На даній моделі не залишаються відбитки пальців, що робить її більш практичною у використанні. Ліворуч від екрану знаходиться аудіотрубка. У порівнянні з іншими моделями цей відеодомофон має значну товщину корпусу.

Керування

Відеодомофон Commax CDV-71BE має зручну панель керування, розташовану під екраном.

Кнопки виділяються на дотик, при натисканні чути характерне клацання. За допомогою центральної кнопки можна пересуватися по меню у чотирьох напрямках. Кожна кнопка підписана, що ще більше спрощує користування цією моделлю. Регулятор гучності сигналу виклику та увімкнення електроживлення відеодомофона розташовані в торці знизу. За допомогою меню на екрані можна переглянути записаних відвідувачів та налаштувати якість зображення.

Модель оснащена аудіо трубкою для переговорів і системою hands free (вільні руки), є можливість відповідати як за допомогою трубку, так і за допомогою гучного зв'язку. Вгорі панелі знаходяться три світлодіоди, які виконують роль підсвічування у темну пору доби. Можна підключити додаткову трубку Commax DP-4VR.

Функціональність

Модель відеодомофону Commax CDV-71BE має такі основні функції:
 • забезпечує зв'язок між вхідними дверима та відеодомофоном за допомогою викликної панелі. SmartEL рекомендує викликову панель DRC-4CH, яка забезпечує якісне зображення на 7-дюймовому моніторі;
 • можливість виклику за інтерфоном та проведення переговорів;
 • вбудована енергозалежна пам'ять на 128 кадрів, які можна переглянути в будь-який час та запис яких відбувається автоматично, також відбувається автоматичне відображення часу та дати на кожному кадрі;
 • управління замком вхідних дверей;
 • можливість підключення камери телевізійного спостереження (CCTV);
 • підключення до 4-х камер та 1-го інтерфону;
 • регулювання кольору, гучності, яскравості, контрастності.

Слід звернути увагу, що немає жодних додаткових механічних кріплень для трубки, вона прилипає до панелі за допомогою магніту, тому потрібно завжди пам'ятати про те, що трубку потрібно добре зафіксувати.

Огляд кольорового відеодомофону Commax CDV-71BE
Огляд кольорового відеодомофону Commax CDV-71BE

Підбиваючи підсумки

До плюсів Commax CDV-71BE, можна віднести великий екран, чудова якість звуку та зображення, якість складання, зручність управління основними функціями відеодомофону. Порівнюючи моделі за функціональністю з аналогічними, ціна на даний відеодомофон є конкурентною з іншими виробниками.

До недоліків даного відеодомофону можна віднести його товщину та небезпечне кріплення трубки.

Підсумовуючи дані показники відеодомофону COMMAX CDV-71BE можна оцінити таким чином:
 • Зовнішній вигляд: 4 з 5
 • Керованість: 3 з 5
 • Функціональність: 5 з 5
 • Ціна: 2 з 5
Дану модель можна вважати застарілою і офіційно не завозиться на територію України і не підтримується виробником. На зміну даної моделі з 2018 року прийшла модель домофону COMMAX CDM-70MH.

Ви можете коментувати новину

Схожі огляди

До списку оглядів

Вгору