Hik-ProConnect - єдина система моніторингу устройсва системи безпеки.

Огляд програмного продукту Hik-ProConnect від компанії Hikvision

Hik-ProConnect - безпека, організована професіоналами

ПО Hik-ProConnect - інноваційний продукт, який підійде для професійної роботи з системними продуктами безпеки. Цей додаток забезпечить можливість в значній мірі поліпшити рівень обслуговування. Внутрішні ресурси хмарної платформи дають можливість:

  • виконувати настройки системного продукту;
  • віддалено і в найкоротші терміни вирішувати спливаючі питання;
  • фізично не присутній фахівця на об'єкті.

Якщо система безпеки не функціонує належним чином - відповідальні особи моментально отримують повідомлення про помилки. Це дозволяє передбачити заявки власників і виникнення серйозних поломок, завчасно ліквідуючи їх першопричину.

Зміна пароля

Одна із зручних можливостей ПО Hik-ProConnect. Втративши пароль від відеокамери або відеореєстратора, замовник просто зв'язується з технічним фахівцем. Той в свою чергу приймає звернення, заходить в особистий кабінет програмного забезпечення і швидко відновлює пароль до пристрою по попередньо наданим доступу від клієнта.

Як перейти на новий продукт

Розробники передбачили все для комфортного переходу. Він можливий як на це смартфонах і планшетах, так і в разі організації процесів за допомогою інтернет-інтерфейсу. При бажанні можливе додавання відеокамери в систему іншими методами:

  • по QR-коду і моментально прикріпити нову відеокамеру або відеореєстратор до облікового запису;
  • імпортуванням файлів з Excel, переводячи в Hik-ProConnect все обладнання одночасно.

Останній варіант є оптимальним для прив'язки в сі стему домофон великої кількості оснащення.

ПО Hik-ProConnect не пов'язане з певними платформами і незмінно продуктивно для експлуатації та на смартфонах і планшетах Android або iOS, і в інтернет-браузерах, що досить вигідно, тому що інформація про подію на об'єкті, що охороняється ділянці приходить на ПК або смартфон.

Права доступу

ПО Hik-ProConnect передбачає командну роботу. Права доступу має власник системи, і вже сам може надати права управління, дій з заархівованими відеофайлами, дозволити онлайн перегляд з відеокамер. Також власник системи сам вибирає часовий проміжок, на який він дає доступ обслуговуючої компанії.

захист

Продукт Hik-ProConnect обезопасен інноваційними методами шифрування і захисту інформації, відповідає нормам основних європейських стандартів у сфері кібербезпеки. 
Завантажити професійне ПО  Hik-ProConnect з офіційного сайту hikvision.

Ви можете коментувати новину

Схожі огляди

До списку оглядів

Вгору