Огляд переговорного пристрою Stalberry

Огляд переговорного пристрою Stalberry

Моделі переговорних пристроїв Stelberry можуть похвалитися чудовим дизайном і якістю звуку, що дозволить забути про сумовитий зовнішній вигляд подібних пристроїв попереднього покоління, металеві кнопки, скрипучий хрипкий звук з динаміка і малу функціональність. Stelberry S 400 та S 500 поєднують у собі ділову строгість із передовим Hi-Tech дизайном. 

Моделі оснащені інтуїтивно зрозумілим сенсорним меню з підсвічуванням. Розробники Stelberry продумали приємне підсвічування не тільки для сенсорного меню, але і для мікрофона, хоча ніякої особливої ​​функції, крім декоративної, мікрофон вона не несе.

Переговорний пристрій клієнт-касир

Антивандальний корпус панелі виконаний із високоякісного сплаву алюмінію. Селекторний зв'язок має невеликі параметри, що дозволяє встановити його в будь-якому зручному місці, крім того, в комплект кожної з моделей входить куточок, що спрощує процес бічного кріплення. Поверхня панелі є матовою, що захищає пристрій від забруднень. Звукові виходи розташовані з боків панелі, що дозволяє досягти об'ємного звучання та покращити розбірливість мови, незалежно від відстані до абонента. Сенсорне оформлення кнопок пристрою дозволяє легко та просто керувати та регулювати параметри звуку під будь-які завдання. Регулювання чутливості мікрофона та гучності мають 16 рівнів, а дальність дії між пристроями касира та абонента становить 300 метрів.

Огляд переговорного пристрою Stalberry
Огляд переговорного пристрою Stalberry

Дуже зручна функція відключення мікрофона, що дозволяє вимикати звук на панелі касира, не відключаючи при цьому звук на панелі абонента. Мікрофони пристроїв поміщені в нікельовані металеві корпуси, що захищає їхню відмінність від зовнішніх електромагнітних впливів. Пристрої Stelberry працюють на базі двопроцесорної системи, що складається з цифрового та аналогового керування звуком, з високою швидкістю обробки та передачі сигналу. Чотири детектори аудіо швидко підлаштовуються під зміни довкілля. Робочий спектр температур від -40 до +50°С.

Простий монтаж пристрою є великою перевагою, адже потрібно лише підключити пульт касира та абонента декількома кольоровими кабелями, крім того, діапазон живлення становить від 9 до 16 В, що дозволяє захистити пристрій від перепадів напруги.

Ви можете коментувати новину

Схожі огляди

До списку оглядів

Вгору