Огляд панелей виклику Commax

Огляд панелей виклику Commax

Компанія Commax Co. Ltd. виробляє кольорові панелі виклику відеодомофона. Модельний ряд кольорових викликових панелей представлений такими моделями: Commax DRC-4CH, Commax DRC-4MC, Commax DRC-4CP. Кольорова виклична панель відеодомофона Commax DRC-4CH має литий корпус (відсутність люфтів). Виклична панель Commax DRC-4CH антивандальна і її можна встановити як усередині приміщення, так і зовні. Відеокамера має високу роздільну здатність, за рахунок чого виходить чітке зображення. Компанія Commax рекомендує цю викликову панель використовувати з тими відеодомофонами, які мають діагональ монітора від 5-ти дюймів та більше. Відрізняється панель виклику Commax DRC-4CH від інших не тільки великим об'єктивом, але ще й тим, що об'єктив обертається. Його можна крутити як по горизонталі, так і по вертикалі. Модель панелі виклику Commax DRC-4CH представлена ​​в темно-сірому кольорі. Має великий кут огляду (V 75 °, H 55 °). Наявність інфрачервоного підсвічування дальністю 1 метр дає можливість отримання точного зображення й у темний час доби. Стандарт відеосигналу NTSC. Кольорова панель виклику відеодомофона Commax DRC-4MC антивандальна має металевий корпус. Виконана у двох кольорах: сірий і темно-сірий. Технічні характеристики у відеопанелі Commax DRC-4MC, практично такі ж, як і в моделі Commax DRC-4CH. Єдиною відмінністю, на яку варто звернути увагу, це те, що об'єктив даної викликової панелі обертається тільки по вертикалі, але кут огляду при цьому такий же великий (V 75°, H 55°). Також різниця в дизайні корпусу, але у всьому іншому відмінності немає.

Стандарт відеосигналу лише NTSC.

Огляд панелей виклику Commax
Огляд панелей виклику Commax
Огляд панелей виклику Commax

Commax DRC-4CP кольорова викликальна панель відеодомофону корейського виробництва компанії COMMAX. Ця кольорова викликальна панель відеодомофону також є антивандальною. Commax DRC-4CP представлена ​​у кількох кольорах: коричневим, сірим, чорним. Виклична панель невеликого розміру. Кут огляду V 55 °, H 40 °. У комплекті до цієї моделі панелі виклику йде кронштейн для кріплення під кутом 45°. Якість зображення хороша як у денний час, так і в нічний час. Також ці моделі бувають із стандартом відеосигналу NTSC або PAL.

Панелі виклику DRC-4CP знято з виробництва через низьку якість зображення в порівнянні з аналогами і застарілих технологій. На зміну даної моделі прийшли сучасні моделі: DRC-4CPN3 та DRC-4CPN2. Вони відрізняються великими кутами огляду і вищою якістю зображення, що передається. Купити актуальні панелі виклику Commax можна у відповідному розділі сайту Smartel.ua.

Ви можете коментувати новину

Схожі огляди

До списку оглядів

Вгору