Огляд камери відеоспостереження Smartel CG30-2421

Огляд камери відеоспостереження Smartel CG30-2421

Відеокамера Smartel CG30-2421 має класичну циліндричну форму, забезпечена функцією нічної зйомки та призначена для використання на вулиці. Крім того, цей пристрій має герметичний корпус, що надійно захищає його від проникнення вологи та пилу (за міжнародною класифікацією ступенів захисту оболонки IP66). Є захисний козирок з можливістю регулювання величини виступу. У камеру також інтегрований поворотний кронштейн, який значно спрощує процес інсталяції пристрою.

Умови експлуатації

Відеокамера оснащена вбудованим обігрівачем, що гарантує її коректну роботу за знижених температур, і забезпечує функцію холодного старту. Завдяки чудовому адаптивному функціоналу, камера Smartel CG30-2421 чудово підходить для відеоспостереження на вулиці у кліматичних умовах нашої країни. Камера працює в широкому спектрі температур від -20 до +50 градусів цельсія.

Характеристики камери

В основу роботи камери покладена елементна база матриці SHARP, що забезпечує роздільну здатність 420 ТВЛ, що дозволяє чудово вести спостереження в нічний час доби, і до того ж дає пристрою можливість справлятися з низкою завдань, що не потребують високої роздільної здатності та деталізації картинки під час зйомки. Система відеокамери оснащена 24 IR-LED елементами, що діють на відстані до 20 метрів щодо об'єкта відеоспостереження. Фокусна відстань фіксованого об'єктива камери становить 3,6 мм. Камера Smartel CG30-2421 оснащена інфрачервоним підсвічуванням, яке забезпечує дальність дії до 30 метрів, що дозволяє розрізняти предмети навіть у повній темряві. Модель Smartel CG30-2421 відноситься до початкового рівня камери відеоспостереження, серії CG. Однак, не дивлячись на бюджетність даної моделі вуличної відеокамери, потужна система пристрою забезпечує відмінну безперебійну роботу за різних погодних умов і будь-якої доби.

Корпус камери найчастіше доступний у білому кольорі. У комплект включені всі необхідні елементи для налаштування та монтажу. Дана модель відеокамер закладається під час проектування систем безпеки. Завдяки відмінним заявленим технічним характеристикам відеокамери, доступній ціні, а також якісному та простому монтажу, модель Smartel CG30-2421 є оптимальним вибором для зовнішнього відеоспостереження. Гарантія складає 12 місяців.

Камери даного типу втратили свою актуальність і не поставляються в Україну. На зміну застарілим технологіям прийшли камери високої роздільної здатності з технологією HD-TVi. Купити TurboHD камеру можна тут, або у нашого консультанта за телефоном (044) 331 -15-43.

Ви можете коментувати новину

Схожі огляди

До списку оглядів

Вгору