Огляд камер відеоспостереження Novus

Огляд камер відеоспостереження Novus

Камери відеоспостереження серії E.

Камери спостереження цієї серії поділяються на камери як для використання всередині приміщення, так і зовнішнього відеоспостереження. Чутливість цих камер від 0,05 лк. Роздільна здатність камер до 540 TVL в кольоровому режимі. У камеру відеоспостереження Novus серії E інтегроване інфрачервоне підсвічування, яке дозволяє вести відеоспостереження в темний час доби. На відміну від камер від інших виробників, у камерах Novus практично відсутні "шуми" в нічному режимі роботи камери. Корпуси цієї камери виконані з якісних матеріалів із підвищеною міцністю, що дозволяє їх використовувати у громадських місцях.

B series

Камери відеоспостереження серії B. Камери серії B вважаються технічнішими. Чутливість камер становить від 0.01 люкс, роздільна здатність камери до 600 ТВЛ у кольоровому режимі відеоспостереження. У даних камера вже є функція визначення руху. Корпуси камер відеоспостереження виконані з алюмінію, а куполи з міцного полікарбонату, що унеможливлює розбиття камери відеоспостереження молотком, або іншим важким предметом. У камері відеоспостереження серії B вбудовано цифрове шумозаглушення (DNR), яка знижує рівень "шуму" відеосигналу, що призводить до покращення зображення, і скорочує обсяг відеопотоку.

H series

Камери Novus серії H. Серія H відрізняється чутливістю камер від 0.00004 лк. Роздільна здатність камер становить до 560 TVL. Як і всі попередні камери відеоспостереження має функцію детекції руху. Відеокамери серії H мають систему компенсації зустрічного засвічення (HLC), що дозволяє використовувати цю камеру відеоспостереження в нічний час у потоці автомобілів, та за допомогою спеціального програмного забезпечення здійснювати ідентифікацію автомобілів за номером WDR-широкий динамічний діапазон. Використовується для спостереження за об'єктами розташованим на лінії яскравого світла (вікна, дверні отвори і т.д.) DNR-цифрове шумозаглушення, зменшує шуми відеосигналу, збільшуючи тим самим якість зображення, що передається з камери відеоспостереження. Для того щоб розрізнити віддалені об'єкти в камері відеоспостереження цієї серії є цифровий зум.

G series

Серія G. Камери відеоспостереження цієї серії призначені для вирішення найскладніших завдань відеоспостереження. Камери спостереження серії G оснащені останніми технологічними рішеннями, що збільшують якість відеоспостереження. Чутливість камери від 0.00003 люкс, роздільна здатність камер до 600 TVL у кольоровому режимі відеоспостереження. Novus камери відеоспостереження серії G мають ступінь міцності по IK рівну 10. Корпус виконаний з алюмінію. Купальні камери з прозорого полікарбонату, що унеможливлює їх пошкодження. Камери мають ручне регулювання фокусної відстані від f=2.5 мм до f=12 мм. Ця функція дозволяє максимально точно налаштувати потрібний кут огляду відеокамери, тим самим максимально збільшити ефективність відеоспостереження. Камери компенсують зустрічне засвічення за допомогою (HLC). Система широкого динамічного діапазону дозволяє отримати якісне зображення при зустрічному засвіченні від будь-якого джерела яскравого світла. Основною відмінністю даної серії від інших є система цифрової стабілізації картинки (DIS), яка нейтралізує вібрації в "картинці". Таким чином ці камери рекомендують використовувати на мостах, у метро, ​​та швидкісних дорогах, де рух транспорту здійснює вібрацію.

Огляд камер відеоспостереження Novus
Огляд камер відеоспостереження Novus

Відмінною рисою усієї продукції торговою маркою Novus є висока якість, яка відповідає заявленим параметрам виробника, та пройшла сертифікацію у багатьох країнах Європи. Технічна підтримка, сервіс та гарантійне обслуговування здійснюється у встановлені терміни у торгових партнерів компанії. Камери відеоспостереження під торговою маркою Novus поділяються на серії. Кожна серія відрізняється технічними характеристиками камер відеоспостереження та ціною. Якість кожної серії залишається незмінно високою, незалежно від цінової категорії камери відеоспостереження. Сьогодні існує чотири серії камер спостереження Novus. Серія E, серія B, серія H, серія G. Таким чином, існує чотири рівні безпеки камер NOVUS. Така градація дуже зручна під час проектування системи безпеки на об'єктах. При виробництві всіх камер відеоспостереження компанія Novus використовує оптику Sony Super HAD II, яка на сьогодні є однією з найкращих у світі. Гарантія на обладнання складає 12 місяців.

Ви можете коментувати новину

Схожі огляди

До списку оглядів

Вгору