Роздрібна мережа Smartel

Ми розробили унікальну для України мережу продажів відеодомофонів. Ми стали ближче до наших клієнтів, організувавши мережу продажу в салонах дверей. На сьогоднішній день Ви можете купити домофон або замовити його установку прямо в салоні. Серед наших партнерів салони дверей "Porte's", "Місто дверей" і "Новосел".

SmartEL в гіпермаркеті дверей "Місто дверей" в м.Києві, пр-т Московський 26.
У гіпермаркеті дверей "Місто дверей", розташованому на території 3 000 м2 представлені двері світових виробників. Ви можете замовити як двері, так і відеодомофон в будинок.

Точка роздрібної торгівлі в Місто Дверей

SmartEL в салоні дверей "Двері для Вас" магазин "НОВОСЕЛ" в м.Києві, вул. Княжий Затон 2/30.
У салоні дверей "Двері для Вас" можна замовити будь-яку домофонну систему Commax для Вашого будинку. Також можна придбати двері відомого виробника "Новий Світ".

Smartel-v-Novosel.jpg

SmartEL в салоні дверей "Porte's" в м.Києві, пр-т Московський 8.
Консультанти салон-магазину Porte's на Петрівці завжди раді допомогти Вам у виборі дверей. Салон магазин має зручне розташований в жвавому місці поруч з метро "Петрівка". Разом з установкою двері Ви можете замовити і установку відеодомофона.

Точка роздрібної торгівлі в Portes Харків

SmartEL в салоні дверей "Porte's" в г. Харьков, ул. Академіка Павлова 82.
У Харкові для городян з'явилася унікальна можливість придбати сучасні вхідні двері для свого будинку, квартири або офісу. Безсумнівним аксесуаром будь-яких дверей є зручний і сучасний відеодомофон.

Точка роздрібної торгівлі в Portes Харків

Вгору