Установка

Установка систем безпеки: відеоспостереження, системи контролю доступу, сигналізаціяц

Інженер може відвідати об'єкт:

Ми передзвонимо, погодивши Ваше побажання з розкладом інженерів

Система безпеки – це комплекс заходів, спрямований на запобігання руйнівних дій третіх осіб, природних явищ і збоїв в роботі обладнання. Безпека житла або іншої ділянки території забезпечується як підбором підготовленого персоналу охорони, так і за допомогою складних технічних засобів. До них відносяться:

  • системи відеоспостереження та охоронні системи;

  • системи контролю та управління доступом (СКУД);

  • протипожежні системи оповіщення.

Крім перерахованих вище, існують системи, здатні не тільки прежупреждать про небезпеку, але і зменшувати інтенсивність руйнувань: це системи пожежогасіння, системи димовидалення та інші. УВАГА! При проектуванні системи безпеки слід звертатися тільки компаніям, професійно орієнтованим в даній галузі.

Гарантійний термін на все змонтоване компанією SmartEL обладнання становить не менше 12-ти місяців ; на виконані роботи - до 3-х календарних місяців з моменту здачі системи в експлуатацію. У разі, якщо замовник відмовився від договору на технічне обслуговування, монтаж і демонтаж виведеного з ладу в гарантійний термін обладнання оплачується замовником окремо, згідно з діючими тарифами. При укладанні договору на технічне обслуговування змонтованої компанією SmartEL системи, гарантія на обладнання та монтажні роботи обговорюється окремо в пунктах договору.

Вартість робіт по установці системи безпеки визначається індивідуально і може залежати від багатьох факторів: умов роботи, трудовитрат, висотності і віддаленості об'єкта і т.д. Приблизно певна заздалегідь вартість в процесі монтажу може змінюватися (як в більшу, так і в меншу сторону) при уточненні обсягу необхідних робіт. Остаточна вартість вказується в акті виконаних робіт , який складається на підставі чинного прейскуранта компанії і переліку фактично виконаних робіт.

Перейти до розділу, що цікавить

Проконсультуватися і залишити заявку на монтаж будь-якої системи безпеки можна:

в Києві: (центральний офіс)
вул. Борщагівська 154-А, оф. 435, ТЦ Аркадія, Київ, Україна, 03056
Kyivstar +38 067 549-74-16 Life:) +38 063 761-38-71 Vodafone +38 050 179-02-18
Режим роботи: Пн.-Сб. - 9:00 до 21:00
Прийом замовлень:з 8.00 до 21.00.
Вгору